Wczasy odchudzające

z11O wczasach odchudzających słyszał chyba każdy, choć tak naprawdę mało kto zna kogoś, kto na nich był. Z pewnością jednak jest to opcja warta przemyślenia- szczególnie wśród osób ze sporą nadwagą.

Taka forma spędzenia urlopu wciąż zdaje się być nieco kontrowersyjna. Jeżeli jednak dobrze przejrzymy oferty, może się okazać, że bezpodstawnie, a odchudzające wakacje warte są wydanych pieniędzy. Jest to bowiem świetna okazja do grupowego zrzucania wagi, co może stać się źródłem motywacji i w konsekwencji naszego sukcesu! Na takim turnusie możesz także poznać osoby z tym samym problemem co twój-nadwagą- a jak dobrze wiadomo, wspólne troski bardzo zbliżają ludzi. W końcu tak rodzą się prawdziwe przyjaźnie!

Koniecznie jednak zweryfikuj kwalifikacje kadry, która ma się opiekować przyjezdnymi. Dietetyk, lekarz, trener i psycholog w załodze to zespół niezbędnych osób do przeprowadzenia solidnych wczasów odchudzających. To bardzo ważne, aby wyjazd taki nie skończył się tylko… odchudzonym portfelem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress